בית הספר ההיברידי

קהילת צפון רשת אמי"ת

דקלה בר

צפייה בתוצר

תיאור התוצר

בית הספר ההיברידי נולד מתוך רצון עז לשיתוף פעולה בין בתי ספר בקהילת צפון של רשת אמי"ת. בתי הספר קטנים, מוגבלים ביכולתם להציע מגוון תכנים ודמויות ללומדים ומרוחקים זה מזה. עם תחילת אירוע הקורונה והלמידה מרחוק הבאנו לידי מימוש את שיתוף הפעולה שחלמו עליו המנהלים שנים.

בית הספר ההיברידי מנגיש מגוון מקצועות לבחירה בלמידה מרחוק, אשר מהווים חלק מן הדרישות לבגרות (מגמות, תחומי ליבה). בנוסף, אנו שואפים לפרוץ את התחומים המוכרים בבתי הספר ולהציע מגוון קורסי בחירה רחב ומאתגר (20 קורסי השכלה כללית בכל סמסטר). מעבר לתכנים, בית הספר ההיברידי מפגיש עם מורים ודמויות נוספות על בסיס קבוע ומתמשך, מתוך תפיסת אחריות חינוכית ותוך ליווי תהליכי התפתחות אישיים לכל לומד.

בית הספר ההיברידי מרכז לתוכו את המורים האיכותיים מכלל הקהילה ומנגיש את כשרונם לכלל הלומדים. למעשה, זוהי פלטפורמה שבה ספק התוכן הוא גם המשתמש וחוזר חלילה, ועל כן יש בה היתכנות כלכלית ובשורה אמיתית לשינוי תודעת הלמידה. כעת יכול הלומד לבחור מה ללמוד, עם מי ללמוד, מתי ואיך. הרבה בחירות שנעדרות מבתי ספר קונבנציונאליים (מבלי להפוך את ביה"ס לאלטרנטיבי בהגדרתו).

התרשמות מהתוצר