ליווי Change Managment - מייקרוסופט ישראל עוברים דירה

לוטם אסטרטגיות

אודליה אבינועם

תיאור התוצר

פרויקט בן שנה וחצי במסגרתו פיתחנו, עיצבנו והפקנו תוצרים דיגיטליים שונים לליווי תהליך CM.

רקע - חברת מיקרוסופט עברה לבניין חדש (ומגה מהמם) בהרצליה, מרחק 2 רחובות מהמשרד הקודם. למרות המרחק הפיזי הקטן מהמשרד הקודם ולמרות כל הפסיליטיז שהבניין החדש מאפשר, הנהלת החברה רצתה להפחית התנגדויות צפויות מקרב העובדים. הסיבה: במשרד הקודם לעובדים היו חדרים פרטיים / זוגיים והמשרד החדש הוא בשיטת הושבה של Open Space (או כמו שהמיקוסופטים קוראים לזה - "שכונות").

יצאנו לדרך עם הקמת מיני סייט זמני, במסגרתו תקשרנו לעובדים את כל מה שהבניין החדש מביא: ערכי מיקרוסופט שבאים לידי ביטוי בצורה הרבה יותר מובהקת (Sustainabillity, One Microsoft, Collaboration ועוד), חוויית עובד (מסעדות של השף חיים כהן, בריסטה מפנקת, מקלחות, חדרי אופניים, Wellbeing, בניין חכם ומקיים שיש בו פאנלים סולאריים המכסים חלק ניכר משימוש החשמל של העובדים, שירותי All gender והיריעה קצרה מלספר).

פיתחנו תוכנית שלמה של תקשורת לעובדים ופיתחנו במסגרת זאת תוצרים שונים ככל שהפרויקט התקדם: סרטונים שמעבירים את העובדים חוויית WOW, סיור בבניין (שהפך להיות דיגיטלי באמצעות מצלמת 360 בגלל מגבלות הקורונה), קיט קלפים עבור המנהל לקיום ישיבת צוות עם העובדים, פוסטרים דיגיטליים של Ethics guidlines המעבירים את כללי ההתנהגות בשכונה באמצעות פיצוח קריאיטיבי חמוד שעושה קירוב לבבות ועוד.

התרשמות מהתוצר