הכשרה היברידית מבוססת Coaching LXP של חברת MYQUEST

כללית

עופר קניג

סרטון התוצר

תיאור התוצר

הצורך:
כללית, ארגון הבריאות הגדול בארץ והשני בגודלו בעולם, נדרש להכשרה של מאות פיזיותרפיסטים לתפקיד של פיזיותרפיסט נשימתי בטווח של שנה.

הבעיה:
הקורס הקודם ארך כ-6 ימים מלאים במרכז ההדרכה בלבד על חשבון זמן טיפול והוגבל ל-30 מטפלים בלבד. תכני הקורס ותחום העיסוק לא היו "מושכים" עבור הפיזיותרפיסטים. קיים מומחה תוכן אחד בארגון שמסוגל להעביר את הקורס ברמה הנדרשת וזמינותו מוגבלת. מגבלות הקורונה, המיקום הגאוגרפי של העובדים (מדן ועד אילת) והריחוק ממרכז ההדרכה הקשה על עובדים להגיע לקורס בשוטף ולסיימו בהצלחה. בכללית אין מערכת למידה שמאפשרת בקרה והנגשה של תכני למידה מהבית / מהנייד.

הפתרון:
קורס היברידי מבוסס מנטור דיגיטלי בפלטפורמת LXP חדשנית (MYQUEST). הפתרון כולל: קיצור הכשרה מ-48 שעות פרונטליות ל-150 דקות בדיגיטל בלבד + יום הכשרה מעשית! מפגש התנעה סינכרוני מבוסס ZOOM.
20 סרטוני הדרכה ממוקדים של עד 5 דקות לסרטון (סה"כ 100 דקות וידאו בלבד!). כל סרטון מלווה במטלה / מבדק ידע לצורך בחינת הידע והגברת אפקטיביות הלמידה. מנטורית קורס אשר נותנת משוב אישי בכל מטלה ולכל לומד. ליווי דיגיטלי אישי (1:1) להתייעצות עם המנטור בכל שאלה מקצועית. למידה חברתית באמצעות שיתוף בידע וסוגיות סביב תכני ההכשרה. איתור פערי ידע בזמן אמת באמצעות משובים מיידים מהמערכת! הלמידה זמינה בכל זמן, בכל מקום ומכל פלטפורמה.

התרשמות מהתוצר